خرید مستقیم کتل بل قابل تنظیم

یک کتل با یک وزنه شما را به تناسب اندام در سطح ایده ال نمی رساند. برای به دست آوردن اثر گذاری کامل، به وزنه های متعددی نیاز دارید که می توانند از نظر هزینه و جا برای شما مشکل ساز شود. وسیله ای که به شما می تواند کمک کند کتل بل قابل تنظیم می باشد. اکثر کتل بل های قابل تنظیم می توانند با تعویض صفحات وزن دار متصل به میله مرکزی جایگزین پنج یا شش کتل بل می شوند. هر حرکتی را که می‌توان با میله‌ های وزنه برداری المپیک یا با دمبل انجام داد با کتل‌ بل هم می توان انجام داد.

خرید مستقیم کتل بل قابل تنظیم

نکاتی درباره خرید کتل بل

نکاتی درباره خرید کتل بل

هنگام خرید کتل بل به چه نکاتی توجه کنیم؟

 1. دسته های کتل بل فوق ضخیم
 2. عرض دستگیره کتل بل باریک
 3. کتل بل با پا یا پایه
 4. دستگیره کتل بل تیز
 5. بدنه کتل بل کاملا گرد
 6. فاصله دستگیره کتل بل باریک

قطر و ضخامت : در اینجا انتخاب دستکش یک سلیقه شخصی وجود دارد، اما به طور کلی شما ضخامت دسته را در حدود 1.3و 1.5 اینچ می خواهید. اگر خیلی نازک باشد باعث دردناک شدن دست می شود و اگر خیلی ضخیم باشد گرفتن دستگیره آن سخت خواهد بود.

عرض : آیا می توانید یک دسته را به راحتی با هر دو دست بگیرید؟ متداول ترین حرکت کتل بل گرفتن دو دستی است، بنابراین انداز عرض کتل بل نکته خیلی مهمی است.

زمان خرید کتل بل نکات زیر بررسی کنید:

رنگ : معمولا از رنگ اسپری شده پوشیده شده، کیفیت این رنگ و ضخامت آن بسیار مهم است زیرا برا اثر ضربه ممکن است زنگ از بین برد و خیلی زشت به نظر می رسد.

سطح : در حالت ایده آل باید سطحی یکدست و خشن داشته باشد.

یکنواختی : یکنواختی کتل بل خوش ساختی و زیبا آن را چند برابر می کند.

ته صاف : در استواری و ثابت بودن کتل بل مهم است.

درز :نکته مهمی است! بسیاری از کتل بل ها دارای درز در قسمت زیرین دسته هستند. این درز با ضربات پر تکرار یا حتی تاب خوردن می تواند دستان شما را پاره کند. مطمئن شوید کتل بل این درز را ندارد!

راهنمای استفاده از کتل بل

ابتدا شاید کتل بل به نظر بر سد که وزنه ای است عجیب و سنگین که می توانید به اطراف بچرخانید، اما دقیقاً چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟ تمرین کتل بل می تواند برای هر کسی مفید باشد، از ورزشکاران باتجربه گرفته تا ورزشکاران معمولی. اگرچه لزوماً جای تمرینات بدن سازی یا قدرتی معمولی را نمی گیرد، اما عناصر هر کدام را شامل می شود. حرکات پویا و غالباً بالستیک کل بدن را درگیر می کند و روی مناطقی مانند تعادل ، هماهنگی و رشد قدرت کار می کند که در تمرینات سنتی به آن توجه نمی شود.

از همه بهتر، این سرگرم کننده است و می تواند تمرینات شما را تازه و جوان کند. چگونه می توانید از آموزش کتل بل استفاده کنید تمرین کتل بل را می توان به روش های مختلفی مورد استفاده قرار داد، اگر به انجام تمرینات دایره ای با شدت بالا عادت دارید، تمرینات کتل بل می تواند مکملی عالی برای افزایش ضربان قلب و سوزاندن کالری بیشتر باشد.

به عنوان یک تمرین متقابل: می توانید تمرین کتل بل را به عنوان یک تمرین جداگانه برای تغییر فعال از روال معمول خود امتحان کنید. کنار هم قرار دادن یک سری تمرینات ساده مانند چرخش، چرخش متناوب، کشش بالا، پرس، ددلیفت، اسکوات و ردیف کردن.

اگر از تمرینات ورزشی اجتناب می کنید، امتحان کردن کتل بل ممکن است انگیزه ای باشد که برای ورزش منظم ترکه نیاز دارید. شما باید قبل از تمرین کتل بل، تجربه تمرین قبلی را داشته باشید. کتل بل خود را انتخاب کنید کتل بل ها در سبک ها و وزن های مختلفی عرضه می شوند که از 2 کیلوگرم شروع می شود و با افزایش 2 کیلوگرم به بیش از 40 کیلوگرم می رسد.

نکته کلیدی در انتخاب وزنه شما این است که مطمئن شوید وزنه آن به اندازه کافی سنگین است که بدون ایجاد فشار زیاد شما را به چالش بکشد. ممکن است برای تعیین وزنه مناسب مقداری آزمون و خطا طول بکشد و متوجه خواهید شد که تمرینات مختلف به بار متفاوتی نیاز دارند. اگر تازه شروع کرده اید، بسیاری از حرکات بالستیک (مانند تاب دادن یا فشار دادن ) برای شما کمی عجیب خواهند بود، بنابراین با وزنه های سبک شروع کنید تا فرم خود را کامل کنید.

آشنایی با تمرینات کتل بل

آشنایی با تمرینات کتل بل مزایای تمرینات کتل بل چیست؟

 1. سیستم تنفسی بدن را منظم می کند
 2. استحکام و ثبات و مقاومت بدن را بهبود می بخشد
 3. هماهنگی بدن را افزایش می دهد
 4. تعادل و تثبیت کننده عضلات را بهبود می بخشد
 5. تمرینات جدی برای چربی سوزی بسیار موثر است
 6. جایگزین عالی افزایش تبش قلب بدون دویدن.
 7. قدرت و سرعت سوخت ساز بدن را افزایش می دهد

چه نوع تمریناتی با کتل بل انجام می دهید؟

 1. لانج چرخشی با کتل بل
 2. حرکت اسکوات با کتل بل
 3. حرکت ددلیفت برپی با کتل بل
 4. دراز نشست با یک دست با کتل بل
 5. حرکت مثلث کتل بل
 6. حرکت زیربغل خم با کتل بل
 7. ددلیفت تک پا با کتل بل
 8. حرکت پرتاب کتل بل
 9. حرکت اسکوات سومو و پرس شانه با کتل بل
 10. کلین تک دست با کتل بل

تمرینات مناسب با کتل بل برای بانوان:

1. تاب کتل بل روسی اهداف: شانه ها، پشت، باسن، باسن، پاها سطح: مبتدی
برای انجام یک حرکت کتل بل عالی ، صاف بایستید و پاهای خود را کمی بازتر از عرض لگن باز کنید. دسته را با هر دو دست بگیرید، کف دست ها را رو به پایین و بازوها را جلوی بدن خود نگه دارید. زانوهای خود را خم کنید و باسن خود را به عقب برانید. بدن خود را پایین بیاورید، اما نه خیلی پایین . سپس، در یک حرکت سیال، باسن خود را به صورت انفجاری به سمت جلو برانید، در حالتی که کتل بل را می‌ چرخانید، باسن و مغز را درگیر نگه دارید این حرکت چرخشی را برای 12 تا 15 تکرار ادامه دهید.

2. تاب کتل بل تک دست اهداف: شانه ها، پشت، باسن، باسن، پاها سطح: مبتدی تا متوسط نحوه انجام:
این حرکت درست مانند تاب دو دستی است اما از یک دست در یک زمان استفاده می کند. با یک دست کتل بل را به سمت بالا بچرخانید، اما بازوی دیگر را بچرخانید تا به حرکت خود کمک کنید. هنگامی که کتل بل پشت پاهای شما قرار دارد، دست ها را جایگزین کنید. با هر بازو 10 تا 12 تکرار را هدف بگیرید.

3. ردیف کتل بل دو بازو اهداف: پشت، بازو، شانه سطح: مبتدی تا متوسط

برای این یکی دو کتل بل بگیرید. آنها را جلوی پای خود قرار دهید و زانوهای خود را کمی خم کنید. در مرحله بعد، خم شوید تا هر دو کتل بل را بگیرید و آنها را به سمت شکم خود بکشید، آرنج ها را نزدیک بدن و پشت صاف نگه دارید. وزنه ها را پایین بیاورید برای 12-15 تکرار تکرار کنید. احساس قهرمانی کنید

4. کتل بل شکل هشت اهداف: بازوها، پشت، شکم مرحله: متوسط
با پاها کمی بازتر از عرض لگن شروع کنید. خود را در وضعیت یک چهارم اسکوات پایین بیاورید. (کمر را صاف نگه دارید و سینه را بالا نگه دارید.) کتل بل را با دست چپ خود بگیرید. آن را در قسمت بیرونی پای چپ خود بچرخانید، سپس بین پاهای خود بر گردید. بعد، کتل بل را به دست راست خود بچرخانید و آن را در قسمت بیرونی پای راست خود بچرخانید.

5. اسکات جام کتل بل اهداف: پاها، باسن، پشت سطح: متوسط
صاف بایستید، کتل بل را با دو دست جلوی سینه خود بگیرید و آرنج ها را نزدیک بدن نگه دارید. چمباتمه زدن را با کشیدن پاشنه‌ ها به داخل زمین و هل دادن باسن به سمت عقب شروع کنید تا جایی که ران‌ها موازی زمین یا درست زیر آن قرار گیرند. بازگشت به حالت ایستاده برای 15 تا 20 تکرار (یا بیشتر!) تکرار کنید.

6. کشش بالای کتل بل اهداف: شانه ها، بازوها، باسن، پاها سطح: متوسط
بایستید و پاها را کمی بازتر از عرض شانه باز کنید و انگشتان پا را 45 درجه به سمت بیرون بچرخانید. کتل بل را روی زمین بین پاهای خود قرار دهید. با درگیر نگه داشتن هسته، شروع به چمباتمه زدن کنید و دسته کتل بل را با یک دست بگیرید. با استفاده از نیروی باسن، پاشنه ها را فشار دهید تا به حالت ایستاده بلند شوید، در حالی که آرنج به سمت بالا حرکت می کند، کتل بل را به سمت بالا بکشید. کتل بل را پایین بیاورید و بازوها را عوض کنید. برای 10 تا 12 تکرار با هر بازو شوت کنید

7. پرس لانژ کتل بل اهداف: شانه ها، پشت، بازوها، شکم، باسن، پاها سطح: متوسط
صاف بایستید در حالی که کتل بل را در جلوی سینه خود نگه دارید و هر دو دست خود را بگیرید، بازوها خم شده و کف دست ها رو به روی هم قرار گیرند. در حالی که کتل بل را از بالای سر خود بالا می برید، با یک پا به جلو پرت شوید -در زمانی که کتل بل را به سینه خود آورده اید، به حالت ایستاده برگردید. 10 تا 15 تکرار روی هر پا انجام دهید.

8. کشش بالا سومو کتل بل اهداف: پشت، پاها، شانه ها، بازوها سطح: متوسط
بایستید و پاها کمی بیشتر از عرض لگن بازتر باشند و کتل بل بین پاهایتان قرار گیرد. دسته را با دو دست بگیرید. زانو ها را خم و باسن را به عقب نگه دارید. در حالی که زانو ها صاف می شوند و آرنج ها بالا می آیند، کتل بل را به سمت شانه های خود بکشید. 12-15 تکرار انجام دهید.

9. کتل بل پیچ روسی اهداف: شکم، مورب سطح: متوسط
در حالی که پاها را خم کرده و پاها را صاف روی زمین قرار دهید، بنشینید، به اندازه عرض باسن. کتل بل را با هر دو دست روی سینه خود نگه دارید، سپس به عقب تا زاویه 45 درجه متمایل شوید.

10. تیرکمان بچه گانه کتل بل اهداف: پشت، بازو، شکم، مایل سطح: متوسط
بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید. کتل بل را جلوی بدن خود نگه دارید، دست ها را در سطح قفسه سینه دراز کنید. سپس با یک دست کتل بل را پشت سر خود بچرخانید، سپس با دست مخالف آن را به عقب برسانید تا آن را بگیرید و آن را به سمت جلوی بدن خود بچرخانید. دور ‘n’ را برای 8 تا 12 تکرار ادامه دهید، سپس جهت را تغییر دهید!

11. پرس کف کتل بل تک بازو اهداف: سینه، بازوها، هسته سطح: متوسط
روی زمین دراز بکشید و پاهای خود را صاف بیرون بیاورید. یک کتل بل را در یک دست بگیرید، کف دست رو به داخل باشد و وزنه را مستقیماً به سمت بالا فشار دهید در حالی که مچ دست خود را می‌چرخانید تا کف دست به سمت پاهایتان باشد. کتل بل را به حالت اولیه برگردانید. 6-8 تکرار انجام دهید.

12. پاور پلانک کتل بل ردیف دار اهداف: شکم، بازوها، پشت سطح: متوسط ​​تا پیشرفته
به این حرکت به عنوان یک تخته فانتزی فکر کنید. در حالت پلانک شروع کنید اما با دستان خود دو دسته کتل بل را بگیرید. یک کتل بل را بالا بیاورید تا به لگن شما برسد. به یاد داشته باشید که آرنج خود را داخل نگه دارید! آن را پایین بیاورید و با بازوی مخالف این کار را تکرار کنید. 6 تا 8 تکرار را در هر طرف انجام دهید یا این کار را تا زمانی که احساس سوزش کنید تکرار کنید.

13. تاب کتل بل پله جانبی اهداف: پاها، باسن، پشت سطح: متوسط ​​تا پیشرفته
یک کتل بل را بگیرید و با تاب دو دستی اولیه شروع کنید (به حرکت شماره 1 مراجعه کنید). وقتی زنگ بین پاهای شما پایین آمد، پای راست را به سمت راست ببرید. سپس، وقتی کتل بل بالا آمد، پای چپ را به پای راست بیاورید (تا پاها به هم برسند). به سمت راست حرکت کنید (10 تا 15 قدم)، سپس به سمت دیگر برگردید و با پای چپ خود پیش بروید.

14. ددلیفت کتل بل اهداف: پاها، باسن، بازوها، پشت، شکم سطح: متوسط ​​تا پیشرفته
بایستید و کتل بل را روی زمین بین پاهایتان قرار دهید. چمباتمه بزنید و دسته را با دو دست بگیرید در حالی که پشت خود را صاف نگه دارید. هسته را درگیر کنید، باسن را سفت کنید، و بازوها را در حالی که بدنتان به سمت بالا بالا می رود، دراز کنید، کتل بل و همه چیز! 12 تا 15 تکرار را هدف بگیرید و فرم مناسب را در تمام طول مدت حفظ کنید.

15. کتل بل نیمه بلند شدن اهداف: شکم، بازوها، پشت سطح: متوسط ​​تا پیشرفته
وقت آن است که پایین بیایید. رو به بالا دراز بکشید و پاها را صاف بیرون بیاورید. دست راست را مستقیماً به سمت بالا دراز کنید، کتل بل در دست. زانوی چپ را خم کنید و شروع به بالا رفتن کنید، در حالی که بازوی چپ بدنتان را بالا نگه می دارد. سوزش شکم را احساس می کنید؟ شما کارها را درست انجام می دهید! تا آخر بنشینید، سپس با احتیاط به حالت اولیه بر گردید. اگر برای چالش آماده هستید ، 8 تا 10 تکرار را در هر طرف حذف کنید.

16. کتل بل هل اهداف: سینه، بازوها، پشت سطح: متوسط ​​تا پیشرفته
هر دسته را در موقعیت شروع معمول فشار بالا بگیرید، سپس قبل از فشار دادن به بالا، بدن خود را پایین بیاورید. مطمئناً با این دست‌ ها روی دسته‌ ها به جای زمین، احساس چالش برانگیز می‌شود! برای 10-15 تکرار تیراندازی کنید.

17. آسیاب بادی کتل بل اهداف: شانه، پشت، شکم، مایل، باسن سطح: پیشرفته
کتل بل را در دست راست خود بگیرید و پاهای خود را 45 درجه از بازوی راست خود زاویه دهید. کتل بل را از بالای سر بلند کنید و بازوی خود را قفل کنید. چشمان خود را روی وزنه نگه دارید، که کمک می کند شانه های شما در یک راستا قرار گیرند. وزن خود را روی پای راست خود قرار دهید و شروع به خم شدن به سمت جلو در کمر خود کنید. بازوی راست را در بالای سر خود دراز کنید زیرا بدن شما به جلو خم می شود و دست چپ شما به سمت زمین است. 6-8 تکرار در هر طرف انجام دهید.

18. کتل بل تمیز اهداف: پاها، باسن، پشت سطح: پیشرفته
با کتل بل بین پاهای خود شروع کنید. شروع به چرخیدن به سمت بالا کنید و شانه های خود را بالا بیاورید، بدن و زنگ را تا شانه خود بکشید. کتل بل باید به “وضعیت قفسه ای” ختم شود، به این معنی که روی ساعد خود قرار بگیرید، نزدیک بدن خود قرار دهید، مشت به سینه خود بزنید. وزنه را به زمین برگردانید و 10 تا 15 تکرار تکرار کنید.

19. پرس نظامی کتل بل دو دستی اهداف: شانه، بازو، پشت سطح: پیشرفته
چگونه می توان آن را از طریق کتل بل تمیز کرد بدون اینکه عرق کند؟ دو عدد کتل بل را بردارید و آنها را در حالت قفسه تمیز کنید. سپس، کتل بل ها را به سمت بالا فشار دهید در حالی که در کمر خود به جلو خم شده اید تا وزنه ها در پشت سر شما قرار گیرند. آنها را به سمت شانه های خود برگردانید و بسته به وزنی که استفاده می کنید، 10 تا 20 تکرار فشار دهید.

20. تک دستی کتل بل اسپلیت جرک اهداف: شانه، سینه، پشت، پاها سطح: پیشرفته
در مرحله بعد، زانو ها را خم کنید و کتل بل را روی سر فشار دهید، در حالی که به حالت تند و سریع می پرید. ثابت بماند. وقتی که کتل بل بالای سر است، به حالت ایستاده بر گردید، سپس آن را پایین بیاورید. و تکرار کن! برای شروع 4 تا 6 تکرار در هر طرف شوت کنید.

21. قاپ کتل بل تک بازو اهداف: شانه، سینه، پشت سطح: پیشرفته
با زانوهای خم شده و کتل بل بین پاهای خود شروع کنید. دسته را با یک دست بگیرید و روی انگشتان پا منفجر کنید، کتل بل را بکشید تا به سینه شما برسد، در حالی که آرنج خود را جمع کرده اید. وزن را بالای سر بیاورید و محکم نگه دارید! آن را به زمین نزدیک کنید – این 1 تکرار است. در مجموع 6 تا 8 تکرار را امتحان کنید.

دانستنی هایی در مورد کتل بل

در سال 1985 کمیته ای برای ورزش کتل بل تاسیس شد و اولین دوره قهرمانی بین المللی کتل بل در همان سال در روسیه با توجه به استاندارد هایی که خود آنها اعمال کردند برگزار شد. تا 15 سال پیش تعداد خیلی کمی از افرادی که خارج از محدوده شرق اروپا زندگی می‌کردند اسم کتل‌بل را شنیده بودند. امروزه این وزنه‌ ها تقریباً در همه باشگاه‌ های غربی یافت می‌شوند.

قدمت استفاده از کتل بل به بیش از سیصد سال پیش در روسیه باز می گردد. وجود تنوع تمرینات بدنسازی کتل بل باعث گردید که در سال ۱۹۸۵ برای آن کمیته ای تاسیس شود و اولین دوره مسابقات جهانی کتل بل نیز در همان سال در روسیه برگذار گردد. مزایای استفاده از تمرینات بدنسازی کتل بل بسیار است، اما مهمترین ویژگی آنرا می توان قرار گرفتن وزن کتل بل پایین تر از دسته آن دانست.

این ویژگی باعث اجرای بهتر در حرکات پرتابی یا بالستیک با این وسیله ورزشی می شود. در زمان اجرا تمرینات بدنسازی کتل بل تمامی گروه های عضلانی بدن فعال می باشند. این ویژگی باعث می گردد که علاوه بر افزایش میزان چربی سوزی، عضلات سریع تر تغییر فرم دهند.

مرکز فروش کتل بل قابل تنظیم

مرکز فروش کتل بل قابل تنظیم فروش کتل بل قابل تنظیم با بهترین کیفیت و کمترین قیمت، تمامی مدل ها قابل تنظیم را از ما خریداری کنید. تمامی نیازهای لوازم ورزشی شما را برآورده میکند. برای خرید کتل بل قابل تنظیم همین حالا اقدام کنید.

قیمت عمده کتل بل قابل تنظیم

بهترین قیمت عمده دمبل های کتل بل قابل تنظیم را فقط از ما بخواهید . هم اکنون سفارش عمده خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات شما ارسال گردد.

عرضه مستقیم کتل بل قابل تنظیم

عرضه مستقیم کتل بل قابل تنظیم عرضه مستقیم انواع کتل بل قابل تنظیم، کتل بل متغیر، كتل بل روكش دار، کتل بل فایبرگلاس، کتل بل چدنی و کتل بل استیل به صورت عمده با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت بهترین قیمت های کتل بل 8 تا 40 کیلو گرم و قیمت کتل بل 20 کیلویی را از ما بخواهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما